הלוואה בהוראת קבע

 

הלוואות בהוראת קבע או בכרטיס אשראי?

הרגע הזה הוא בלתי נמנע, ונדיר לפגוש ישראלים שלא היו זקוקים מעולם להלוואה. אם כן, השאלה החשובה באמת היא לא האם אתם זקוקים להלוואה, אלא איך תעשו את זה נכון. בתוך השאלה הסבוכה הזו יש נושא אחד מרכזי שמטריד את רובנו, והוא השאלה איך למעשה נחזיר את ההלוואה. אנחנו מגדירים את סכום ההלוואה, מתמקחים על הריבית וקובעים את הסכום החודשי, אבל האם תפרעו את ההלוואה באמצעות כרטיס אשראי או צ'קים? האם הלוואות בהוראת קבע הן נוחות או משתלמות יותר? איך בעצם יודעים מה הדרך הנוחה והטובה מכולן?

הפתרון הפשוט: הלוואות בהוראת קבע

הפתרון הפשוט והפופולרי ביותר הוא הלוואות בהוראת קבע, ויש סיבה לפופולריות הזו. למעשה, אפשר להצביע על כמה סיבות. ראשית, כשאנחנו לווים סכום גבוה ופורסים אותו למספר רב של תשלומים, תשלום באמצעות צ'קים הוא מסורבל למדי. באופן דומה, סכום גבוה מדי יחסום את מסגרת כרטיס האשראי שלנו, מה שבוודאי לא יתרום לתזרים המזומנים שלנו בתקופה קרובה. הלוואות בהוראת קבע לא פוגעות במסגרת האשראי שלנו, והן גם לא דורשות מאיתנו ביקור בבנק לאיסוף מספר פנקסי צ'קים. זהו הליך מהיר, פשוט ונוח יותר. אנחנו חותמים על מסמך, מקבלים את הכסף ומתחילים להחזיר את התשלום מדי חודש בחודשו. זהו פתרון אידאלי לכולם, בין אם אתם זקוקים להלוואה פרטית או עסקית, וגם אם הבנק לא שש לתת לכם הלוואה אבל הלוואה חוץ בנקאית זמינה לכם.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

הלוואות בהוראת קבע וללא פגיעה במסגרת

הלוואות חוץ בנקאיות הן ללא ספק פתרון פשוט ונוח מאוד, בוודאי למי שהבנק לא ממהר לתת לו הלוואה. הלוואות למסורבי בנק (או למי שחשבונו מוגבל) הן בהחלט נדרשות, אבל זה לא אומר שהן צריכות להיות מסורבלות. בהליך פשוט וקצר יחסית אתם יכולים לקבל הלוואה שמתאימה לצרכים שלכם, לפרוס אותה באופן שיהיה נוח לכם ולהחזיר את ההלוואה מדי חודש בלי לפגוע במסגרת שלכם בכרטיס האשראי. הלוואות בהוראת קבע הן בהחלט נוחות מאוד, והן הופכות את החיים שלנו לפשוטים יותר בלי מסגרות אשראי, פנקסי צ'קים או אישורים מיוחדים כלשהם.

 

מי זכאי לקבלת הלוואה?

בין אם אתם צריכים לכסות מינוס, להתמודד עם הוצאה גדולה או להשקיע בפיתוח העסק, הלוואות בהוראת קבע יכולות להתאים גם לכם. שכירים שמקבלים משכורת קבועה, עצמאיים שיכולים להציג את דו"ח ההכנסות שלהם וגם מי שהבנק מסרב לתת לו הלוואה – כולם יכולים למצוא פתרון פשוט ונוח שמתאים להם באופן אישי. השוו בין חלופות, בדקו אילו הלוואות חוץ בנקאיות זמינות עבורכם, ובעיקר ודאו שאתם בוחרים את המקור שיציע לכם הלוואה משתלמת בתנאים נוחים. אל תמהרו לבחור בהצעה הראשונה שנקרית בדרככם, ובדקו לעומק אם יש עוד דרך טובה יותר. יכול להיות שלא, אבל אם לא תערכו בדיקה לא תוכלו לדעת מה הוא באמת הפתרון הטוב ביותר.