הלוואה במזומן

עד כמה שזה ישמע מוזר, המון אנשים מחפשים הלוואה במזומן או ישירות לחשבונם בבנק. דבר זה מתאפשר בתנאים מסויימים הכפופים לחוק הישראלי ולמסמכים בהתאם. הלוואות במזומן רק נשמע כמו משהו אפרורי אבל האמת שזה דבר לגיטימי וחוקי בהחלט.

 

 

הלוואות במזומן – למי זה מתאים?

בין אם נרצה להודות בכך ובין אם לא, ישראלים רבים נקלעים למצב שבו הם מתקשים למשוך כסף מהכספומט. בלי פנקס המחאות וללא יכולת לקבל מזומן דרך הבנק שלהם, הם מגלים מהר מאוד שההתנהלות היומיומית קשה במיוחד. למעשה, זה בדיוק המצב שבו פעולות בסיסיות כמו רכישת מזון או הגעה ממקום למקום הופכות למטלה מורכבת. אלא שיש פתרון נוח גם למצבים הללו, וישנם גופים שמאפשרים קבלת הלוואות במזומן.

 

איך מקבלים הלוואות במזומן?

מי שחשבון הבנק שלו מוגבל או אינו יכול למשוך כסף מזומן מכל סיבה שהיא, הלוואה במזומן היא פתרון מדויק בשבילו. כפי שאתם בוודאי מבינים, ההלוואה עצמה תועבר במזומן לידי הלווה, וגם ההחזר יתבצע במזומן בלבד, שהרי זו הדרך היחידה בהיעדר פנקס צ'קים ועם חשבון מוגבל. כדי לקבל הלוואות במזומן תצטרכו גורם חוץ בנקאי ולרוב יישאלו כמה שאלות בסיסיות לפני שניתן יהיה לאשר הלוואה בסכום הדרוש. הפיסות הדרושות לפאזל הזה כוללות את גילם של מבקשי ההלוואה ומצבם המשפחתי (למשל – האם יש ילדים), תחומי העיסוק והוותק שלהם או מידע על הפעילות העסקית, בהנחה שאחד הלווים הוא עצמאי.

 

למידע נוסף על: "הלוואה חוץ-בנקאית למסורבים בבנק"


הלוואה במזומן והמידע החשוב ביותר

גופים שמציעים הלוואות במזומן צוללים גם קצת יותר לעומק. למשל, הם מבקשים להבין מה מצבו של חשבון הבנק של הלווה, והאם הוא מוגבל (או לחלופין – מעוקל). באופן דומה ייבחנו תיקים בהוצאה לפועל, אם יש. הלווים נדרשים להציג גם מידע נוסף, למשל על קיומם של נכסים כמו דירה או רכב, תלושי שכר ותדפיס של הפעילות בחשבון הבנק. רק עם קבלת כל הנתונים והמסמכים הללו תיבחן הבקשה לקבלת הלוואה במזומן.

 

מי מאשר מתן הלוואות במזומן?

בהנחה שאתם זקוקים להלוואה במזומן, זה הזמן להגדיר מה הסכום הדרוש לכם ולאיזו מטרה. כל חברה חוץ בנקאית תבחן את הבקשה שלכם לעומק לפני אישורה, ושני הנושאים האלה הם ללא ספק בעלי משמעות אדירה. חשוב גם לזכור שבמקרים רבים תאושר ההלוואה על פי תנאים מוגדרים, שכן הלוואות במזומן הן הלוואות שנחשבות למסוכנות יותר מבחינת הגורם המלווה. מצד שני, תמיד תדעו מראש בדיוק מה הם תנאי ההלוואה, מה הסכום שתוכלו לקבל ומה גובה הריבית.

 

החזר הלוואה שניתנה במזומן

אחת השאלות החשובות ביותר – בוודאי עבור מי שזקוק להלוואה – היא שאלת ההחזר. כאמור, הלוואות במזומן מוחזרות בדרך כלל במזומן בשל מגבלות שונות המוטלות על הלווים. במקרים רבים תידרשו להציג עם ערבונות שונים למקרה שתתקשו לעמוד בתשלום החודשי. כדי להימנע ממצבים מהסוג הזה בהחלט רצוי לתכנן מראש ולפרטי פרטים לא רק את הסכום הדרוש, אלא את גובה ההחזר החודשי. ככל שתקבעו החזר הגיוני יותר, כך תוכלו לעמוד בהחזר ללא עיכובים מיותרים ולהימנע מדחיות שיעלו לכם ביוקר.

 

היתרונות של קבלת הלוואה במזומן

קבלת הלוואה במזומן היא בהחלט פתרון נוח למי שמתמודד עם אתגרים כספיים ואינו יכול לנהל חשבון בנק באופן סדיר. התקווה הגדולה היא שבמקביל לקבלת ההלוואה תוכלו לטפל בכל אותן מגבלות שמונעות מכם את הניהול התקין של חשבון הבנק והשימוש במזומן, עד שתצאו מהמעגל הזה לחלוטין. עד שהיום הזה יגיע, הלוואות במזומן מאפשרות קבלת כסף ביד, זה שמאפשר להמשיך ולבצע רכישות נדרשות במכולת. יתרה מכך, בזמן שאתם מתנהלים עם מזומן אתם חוסכים את עמלות הבנקים ואפילו מסתגלים להתנהלות מדודה ומדויקת יותר בהתאם לכסף שנמצא אצלכם ביד. זוהי דרך מצוינת לשפר את ההתנהלות הכלכלית – גם לקראת היום שאחרי.

 

האם כדאי לכם ליטול הלוואות במזומן?

התשובה לשאלה הזו תלויה בשאלה אחת עיקרית, והיא שאלת הנזילות. מי שחשבון הבנק שלו מתנהל כסדרו, ללא עיקולים או הגבלות, בהחלט יוכל למצוא פתרונות מימון המתאימים עבורו. מצד שני, מי שאינו יכול למשוך כסף מהבנק וככל הנראה גם לא לקבל הלוואה נוחה בדרך אחרת, הלוואות במזומן הן המענה הנכון עבורו. כך אפשר להמשיך לממן את כל אותן הוצאות יומיומיות שאנחנו לא יכולים בלעדיהן, מתרופות ועד אוכל. זה אולי לא תחליף לטיפול בחשבון הבנק ובפעילות התקינה שלו, אבל עד שהפתרון הקבוע יגיע, הלוואה המותאמת לצרכים וליכולת ההחזר שלכם יכולה להקל ולו במעט על שגרת היומיום.

אם אתם מעוניינים במידע נוסף וייעוץ פיננסי בחינם וללא התחייבות, בהלוואה עם התנאים המשתלמים והנוחים ביותר, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הדף ונדאג לחזור אליכם בהקדם.|
כאן בשבילכם,

המומחים של Best-Price