אם אתם זקוקים להלוואה מידית, חשוב שתדעו לאילו גופים אפשר לפנות היות לקבלת כסף בסכומים שונים.

הבנקים, כפי שרבים יודעים, הם כאלו שלעיתים ימהרו לאפשר לכל לקוח הלוואה, תוך שהם מצמידים להלוואה ריבית בשיעורים גבוהים במיוחד שלעיתים עלולה להקשות על הלווים להחזיר את סכום ההלוואה במלואו.

ובכל זאת על מנת שתוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה, הכנו עבורכם רשימה של אופציות ללקיחת הלוואה מסוג זה :

מבני משפחה – אחת הדרכים לקבלת הלוואה ללא ריבית היא באמצעות לקיחת  הלוואה מבני משפחה. כיום רבים לווים מההורים, מהאחים ומקרובי משפחה כסף, תוך שהם מבצעים עמם הסכם או זיכרון דברים, ובו הם מבטיחים להחזיר את ההלוואה בתנאים טובים וכמובן ללא ריבית.

עם זאת חשוב לדעת כי הלוואה מבני משפחה יכולה לסבך מערכות יחסים ואף להעכיר אותן, ולכן חשוב שמערכת היחסים תהיה יציבה במיוחד לפני ואחרי הלוואת סכום הכסף המבוקש.

חברים – דרך נוספת לקבלת הלוואה ללא ריבית היא באמצעות לקיחת הלוואה מחברים. גם כאן ניתן לחתום על זיכרון דברים או הסכם, אך חשוב לדעת כי הלוואה כזאת כדאי להחזיר וכמה שיותר מהר, שכן העדר החזרת ההלוואה עלול לסיים חברויות של שנים!

משקיעים – אם אתם רוצים לפתוח עסק או שאתם זקוקים להשקעה ביוזמה מכל סוג, תוכלו לבקש הלוואה או סכום כסף להשקעה שתפקידו להתחיל את העסק והיוזמה, תוך שבעתיד ניתן יהיה  להחזיר את ההשקעה פי כמה. כדי לקבל הלוואה כזאת ניתן לפנות למגוון משקיעים ויזמים שמעוניינים למממן יוזמות ועסקים.

חברות חוץ בנקאיות – דרך נוספת לנסות ולקבל הלוואה ללא ריבית היא דרך חברות חוץ בנקאיות, ישנן חברות שמלוות כספים למטרות שונות ואינן גובות ריבית אודות סכום הכסף שנלקח. לכן חשוב לחפש חברה כזאת, ולהבין את תנאיה בצורה טובה.

הלוואות מיוחדות מהבנקים – בנקים בישראל לעיתים מציעים הלוואות למטרות שונות ללא ריבית. בשל התחרות בין הבנקים מציעים הבנקים השונים הלוואות למטרות שונות כמו לאירוע, לחופשה, לרכישת מכוניות ועוד ללא ריבית, תוך שזאת השיטה שלהם לשמר לקוחות ולהשאיר לקוחות בבנק.

 

אז במה כדאי לבחור?

כאשר אתם מחפשים אחר האמצעי הטוב ביותר ללקיחת הלוואה: חשוב שתשימו לב לתנאים, תשקלו את מצב מערכת היחסים בניכם לבין האדם הלווה, ונסו להבין מה עומד מאחורי מתן ההלוואה. בכך תוכלו להיות בראש שקט בכל הנוגע לצעדים שנקטתם.