נדיר לפגוש ישראלים שלא ביקשו (וקיבלו) לפחות הלוואה אחת בימי חייהם. אולי הם הזדקקו לה אחרי חופשת השחרור מהצבא ולקראת הנסיעה הגדולה להודו (או לדרום אמריקה), או אולי לצורך לימודים אקדמיים. אלא שלאורך השנים, גם עם הכנסה שהולכת וגדלה, אנחנו זקוקים מפעם לפעם לסיוע כדי לשרוד תקופה קצת יותר מאתגרת. אם שלושת המצבים שלפניכם מוכרים לכם, יכול להיות שקבלת הלוואה מהירה או הלוואה חוץ בנקאית תעזור לכם להתמודד עם האתגר.

 

הילד מתחתן ואתם צריכים פתרון מימון

אנחנו אוהבים את הילדים שלנו וחולמים על יום החתונה שלהם לפני שהגיעו לגיל המצוות. כשהרגע מגיע והבן מספר על טבעת האירוסין שקנה, או כשהבת מספרת על ההצעה המרגשת שקיבלה, דבר אחד ברור לכם: אתם עומדים להוציא הרבה מאוד כסף בפרק זמן קצר. הלוואה מהירה היא פתרון נוח, בוודאי אם אתם חייבים לתת מקדמה לאולם כדי לשריין תאריך נחשק או לממן מסיבת אירוסין גרנדיוזית. אנשים רבים נוטים למהר ולפנות לבנק הזה בלי להשוות חלופות, בעוד הלוואה חוץ בנקאית עשויה להיות משתלמת יותר. אם הילד שלכם חיכה עם הצעת הנישואין עד לרגע שבו היה בטוח שזה מה שנכון לו, גם לכם כדאי לוודא שאתם מקבלים החלטה טובה באמת.

 

הלוואה מהירה לתיקון הרכב

המכונית היפה והאהובה, זו שבלעדיה ממש קשה לנו להגיע לעבודה, זקוקה מדי פעם לתשומת לב. כשהמצב קצת יותר קשה והטיפול שנדרש עבורה יקר, הלוואה מהירה היא קריטית. זאת משום שכל המתנה תעכב גם את תיקון הרכב אבל העבודה ממשיכה להיערם בינתיים, והילדים צריכים להגיע לחוגים ולבתי הספר בדרך כזו או אחרת. אם כן, השוו גם כאן בין חלופות, ואם הזמן דוחק הלוואה מהירה תוכל לעזור לכם, רק ודאו שהיא עונה על כל הדרישות שלכם – החל מגובה ההלוואה (שתכסה את כל עלות הטיפול) ועד הסכום החודשי.

 

מינוס גדול ובלתי צפוי

גם מי שמנהל תקציב הדוק ומוקפד מאוד עשוי למצוא את עצמו בסיטואציה הזו. חודש קצת יותר מאתגר, חופשה יקרה או רצף של אירועים בלתי מתוכננים, כל אלה הובילו אתכם להוצאות גדולות יותר. המינוס, בהתאם, הולך ותופח. זה בדיוק הזמן לבחון את האפשרויות שלכם ולקבל הלוואה מהירה שתאפשר לכם להתנהל בראש שקט יותר, לפחות עד שתיישרו את ההדורים עם חשבון הבנק שלכם. דרך אגב, במצב הזה בהחלט ייתכן שהבנק יסרב לתת לכם הלוואה, אבל זה לא אומר שאין פתרון אחר, אתם רק צריכים למצוא אותו.