[ישראלים רבים מוצאים את עצמם בסיטואציה הזו שוב ושוב. הם נקלעים למינוס גדול, חודש שבו ההוצאות כבדות מהרגיל או אירוע בלתי צפוי שדורש היערכות כלכלית בהתאם. ברגע הזה הם פונים לגורם הראשון שהם חושבים עליו, זה שמנהל את החשבון שלהם באופן שוטף – הבנק. אלא שלמרות שיש לו יתרונות משלו, הבנק לא תמיד ימהר להציע לכם הלוואה אטרקטיבית באמת. הבעיה הגדולה עוד יותר היא שבשלב מסוים הוא גם יסגור את הברז ויכריז שאין סיכוי שתקבלו הלוואה בקרוב. אז למה בכל זאת הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות חלופה טובה יותר?

 

הלוואה חוץ בנקאית לא תשפיע על המסגרת

אחת הסיבות העיקריות לכך שהבנק יסרב לתת לכם הלוואה היא שהמסגרת שלכם פשוט גדולה מדי. מינוס גבוה, התחייבויות רבות בכרטיסי אשראי או משכנתא, כל אלה עשויים להשפיע על ההחלטה שלו להציע לכם פתרון מימון. הלוואה חוץ בנקאית, לעומת זאת, לא תשפיע עליכם כלל. זו גם הסיבה לכך שאנשים רבים בוחרים באפשרות של הלוואה חוץ בנקאית על פני הלוואה בנקאית באופן כללי. כך, אם וכאשר יצטרכו, הבנק יהיה קצת יותר גמיש והרבה יותר סובלני כלפיהם.

 

הלוואה מהירה לכל מטרה

בין אם אתם רוצים להקים עסק קטן משלכם, לעזור לילד במימון שכר הלימוד או לטוס לחו"ל לחופשה שלא הייתה לכם מזה חמש שנים, הלוואה חוץ בנקאית היא פשוט מהירה יותר. ברוב המקרים לא תצטרכו להציג ערבים או ביטחונות, ואת הכסף תקבלו בתוך זמן קצר. זו נקודה חשובה למי שצריך לסגור את המינוס רגע לפני שחיוב כרטיס האשראי יורד או לפני שצ'ק שמסר יופקד (ויחזור).

 

החזר הלוואה נוח יחסית

אחד הנושאים החשובים ביותר בקבלת הלוואה חוץ בנקאית מכל סוג שהוא, הוא נושא ההחזר החודשי. מאחר והתקציב החודשי שלנו ברור לנו בדרך כלל, אין ספק שהסכום שנחזיר מדי חודש ישפיע על תזרים המזומנים שלנו. אם כן, החזר חודשי נמוך יחסית, כזה שמותאם לרמת ההכנסה שלנו, הוא החזר שיאפשר לנו להתמודד עם האתגרים קצת יותר טוב לשמור על רמת החיים שלנו בלי לפגוע בה באופן דרמטי. הבנק וגופים שונים עשויים להגביל את מספר התשלומים ואף את גובה ההלוואה, אבל אם זה לא מה שמתאים לכם – זו פשוט לא ההלוואה המשתלמת מבחינתכם. הלוואה חוץ בנקאית לא רק שתאושר בתוך זמן קצר לכל מטרה באשר היא, אלא היא תתאים לצרכים האמיתיים שלכם.