הלוואה מידית או גיוס כספים במהירות, הן נדבכים חשובים בקרב אנשים שזקוקים לכסף לכל מטרה – בין אם מדובר בגיוס כספים למען יוזמה, גיוס תרומות, השקת מוצר או פתיחת עסק, לבין אם מדובר בהלוואה לצורך חתונה או כיסוי מינוס בבנק.

בשל כך רבים מאותם האנשים שזקוקים להלוואה רוצים לדעת מהי הדרך הטובה ביותר שבאמצעותה ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה, בצורה שתעזור להם להגיע אל היעדים שלהם. אז כיצד אפשר לגייס כסף במהירות?

 

יצירתיות היא חלק מהמשחק!

בזמן האחרון המגמה להיות יצירתי בכל הנוגע לקבלת תקציבים. בשל כך אנשים נעזרים בשיטות שונות לגיוס כספים ביניהן:

פרויקט האד סטארט – זהו אחד הפרויקטים החדישים שמסייעים לסייע לקבל כסף למטרות שונות, כאשר קבלת כספים בהאד סארט מאפשרת דרך מעניינת ומתגמלת לקבלת כספים. אל הפרויקט נרשמים דרך רשת האינטרנט, כאשר באתר הפרויקט מתארים את היוזמה, המוצר או הרעיון.

באתר כותבים על מטרה מסוימת שלמה נועדו הכספים, כמו למשל הוצאת ספר לאור, תקליט, מוצר חדש ועוד, ומכאן קבלת המימון מאנשים שרוצים לתמוך בפרויקטים השונים, בזמן שאלה מקבלים את המוצר שנוצר מהפרויקט לאחר הגעה של מבקש המימון אל היעד הפיננסי שלו.

אל פרויקט זה נרשמים יזמים, אמנים, יוצרים, בעלי עסקים ומגוון אנשים שמעוניינים להשיק מוצר.

הלוואות חוץ בנקאיות – דרך נוספת לקבלת הלוואה מיידית היא באמצעות הלוואה חוץ בנקאית. בשנים האחרונות פונים רבים למימון בצורה כזאת משום שהבנקים עלולים לעכב את קבלת ההלוואה, להציב תנאים קשים לקבלת הכספים ואף להצמיד ריביות גבוהות מידי להלוואה.

בשל כך רבים בוחרים חברות חוץ בנקאיות שמאשרות הלוואה לכל מטרה,  בין אם מדובר בהלוואה לצורך פרויקט, לאירוע, לקניית רכוש, לשיפוץ בית, לאירוע ועוד.

חברים ובני משפחה – דרך נוספת לקבל הלוואה בזמן קצר היא באמצעות בקשה להלוואה מבני משפחה. כבר שנים שרבים מהאנשים נעזרים בדרך זאת תוך רצון לסייע לבני משפחתם בהמשך לאחר שמצבם הכלכלי מתייצב. קבלת הלוואה ממשפחה או חברים אינה נושאת ריבית, והיא בדרך כלל ניתנת מיד ומכל הלב.

עזרת הציבור – מי שזקוק לסכום כסף במהירות, כמו למשל כספים לתרומה לילדים חולים, גיוס תרומות לניתוח יקר, או גיוס כספים לנזקקים: יוכל לבקש את עזרת הציבור דרך פנייה לעיתונות, פרסום ברשתות החברתיות ועוד.

קבלת כספים במהירות קורית שהציבור מרגיש כי המקרה דורש עשיית מעשה, תוך שהציבור יודע כי המקרה הינו אמיתי ודחוף.