הלוואה מהירה

[vc_row css=".vc_custom_1505231250217{padding-top: 80px !important;padding-bottom: 50px !important;}"][vc_column width="1/4"][vc_widget_sidebar sidebar_id="page-sidebar"][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

האם לקבל הלוואה מהירה מהבנק או מגורם חיצוני?

[/vc_column_text][vc_empty_space height="35px"][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]לפעמים אנחנו פשוט לא יכולים לחכות. הילד גדל והחליט להתחתן, המכונית הפסיקה לתפקד ומחייבת החלפה, או שהמינוס פשוט גדל. במצבים הללו הלוואה מהירה היא בדיוק מה שאנחנו צריכים, אבל עם הצורך חוזרת גם הדילמה האלמותית: האם עדיף לקבל הלוואה מהירה דרך הבנק, דרך חברת האשראי או באמצעות גורם פיננסי אחר לחלוטין? לפני שנענה על השאלה הזו בהחלט כדאי שנכיר את שני הנתיבים הללו קצת יותר לעומק.

 

הלוואה דרך הבנק

פעם זה היה הצעד הראשון והאחרון שלנו, אבל היום הלוואה דרך הבנק היא לא תמיד הפתרון הברור מאיליו. באופן כללי אפשר להבין את היתרונות שלה. מי שמחפש הלוואה מהירה יכול בהחלט להשיג אותה דרך הבנקאי שלו. אין גוף פיננסי שיכיר את ההיסטוריה שלכם טוב יותר מהמוסד שמנהל את החשבון שלכם, ואם יש מישהו שיידע לומר איזו הלוואה מתאימה למידותיכם זה הבנק. או לפחות כך נדמה לנו. בסופו של יום הבנק הוא גוף שפועל מתוך מטרה אחת עיקרית, והיא להרוויח. אם כן, התנאים שמוצעים לכם הם לא תמיד הטובים ביותר שתוכלו לקבל, ואין ספק שעל ההלוואה הזו תשלמו ריבית יפה. בדקו אותה מראש והשוו אותה אל מול חלופות אחרות, ולו רק כדי שתוכלו לזהות את ההבדלים בין הלוואה מהירה דרך הבנק לבין הלוואה חוץ בנקאית.

 

הלוואות מהירות בכרטיסי אשראי

נדמה שבכל מה שקשור לקבלת הלוואה באמצעות כרטיס אשראי אפשר בהחלט להגדיר את הצעד הזה כלקיחת הלוואה מהירה. זאת משום שהאישור על ההלוואה הוא לרוב מהיר מאוד, והוא יינתן לכם טלפונית או דרך אתר האינטרנט של החברה. עם זאת, למהירות יש מחיר והוא עשוי להיות גבוה. לפני שאתם מתפתים לפרסום על ההלוואה המאוד-מהירה עצרו כדי לבחון את התנאים שלה, את גובה הריבית, את פריסת התשלומים ואת השאלה החשובה: כמה זה יעלה לכם בכל חודש. שימו לב שחברת האשראי גם תעניק לכם סכום מוגבל יחסית – לרוב עד 75% מגובה המסגרת שלכם בכרטיס. המשמעות היא שהמסגרת שלכם תיתפס.

 

גופים נוספים שמציעים הלוואה מהירה

לצד הבנק וחברות האשראי ישנן חברות פרטיות שמציעות הלוואות מהירות כמעט לכל דורש, חלקן ידרשו ערבים ואחרות לא, בחלק מהמקרים תידרשו לחתום על הוראת קבע ובמקרים אחרים תמסרו צ'קים. מיותר לציין שישנם גם גופים נוספים מהם תוכלו לקבל הלוואה (כמו הלוואות בשוק האפור), מהם רצוי להימנע. במילים אחרות, אם אתם זקוקים להלוואה מהירה נסו למצוא את הדרך הבטוחה והמסודרת לעשות זאת. חשוב לא פחות מכך, ערכו סקר שוק ולמדו מה האפשרויות שלכם לפני שתקבלו החלטה. גם אם הבנק או גופים שונים סרבו עד היום לתת לכם הלוואה, אתם עשויים להיות מופתעים ולגלות שיש עוד כמה פתרונות יצירתיים שכלל לא הכרתם, וחברות שיציעו לכם הלוואה על פי הצרכים והמידות שלכם. יכול להיות שבסופו של דבר ההצעה של הבנק או של חברת מימון מסוימת היא זו שתיבחר, וגם זו שתשתלם לכם באמת, אבל אם לא תבחנו את התמונה קצת יותר לעומק יהיה לכם  קשה יותר לקבל החלטה רציונלית.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]