הלוואה לשיפוצים

אנשים רבים בישראלים מעוניינים לשפץ את דירתם או את העסק שלהם, זה יכול להיות שיפוץ מתוכנן אולם לפעמים השיפוץ דחוף מאין כמותו וכך גם הצורך בכסף. במצבים בהם אין כסף נזיל במיידי, ניגשים לחברות המעניקות הלוואות לשיפוצים, הם ישמחו לתת לכם שירות ולהעניק לכם הלוואה משתלמת שלא תכביד עליכם.

לפני שאתם שוברים קירות: טיפים לנטילת הלוואות לשיפוצים

גם אם השקעתם לא מעט זמן ומחשבה בעיצוב הבית, ואין ספק שגם סכום כסף די מכובד היה מעורב בתהליך הזה, אתם עדיין משתוקקים לשינוי. החדרים הקטנים כבר לא מספיקים, המטבח שלכם מיושן ובאופן כללי אתם מרגישים את הצורך לרענן ולחדש. מצד שני, ברור שלצורך השיפוץ תצטרכו תקציב נוסף, ולא בטוח שיש לכם אותו בהישג היד. הבשורה הטובה היא שיש עוד דרך לממן את מתיחת הפנים החשובה הזו, אבל לפני שאתם נוטלים הלוואות לשיפוצים כדאי שתדעו איך לעשות את זה נכון.

 

הלוואות לשיפוצים – רק אחרי שמגדירים יעדים

יש היום גופים שונים שמציעים הלוואות לשיפוצים ולכל מטרה שהיא, ויכול מאוד להיות שכבר נתקלתם בפרסומת כזו או אחרת. אלא שנטילת הלוואה לשיפוץ מחייבת הכנה טובה יותר, וזה בדיוק הזמן שלכם לחקור את השטח ולהבין מה אתם באמת צריכים. אם אתם עורכים כמה ליטושים קטנים בבית יכול תצטרכו הלוואה קטנה יותר לעומת שיפוץ יסודי שכולל גם ריצוף חדש וחיפוי לקירות, למשל. במילים אחרות, התחילו עם הגדרת הצרכים שלכם, הציבו יעדים ברורים לשיפוץ וערכו סקר שוק קצר כדי להבין כמה זה יעלה לכם. כך תוכלו לחפש הלוואה מהירה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

 

כמה תשלמו על הלוואה לשיפוץ?

אחרי שהגדרתם את הצרכים שלכם ואתם יודעים מה הסכום הדרוש לכם, הגיע הזמן לבדוק את האפשרויות הקיימות קצת יותר לעומק. זה השלב שבו מומלץ לצלול פנימה ולהבין כמה תעלה לכם ההלוואה, מה הסכום החודשי שתידרשו להחזיר וכמובן – כמה זמן ייקח עד שתקבלו את הכסף לחשבון הבנק שלכם. שלוש השאלות הללו חשובות מאוד, שכן הלוואות לשיפוצים צריך גם להחזיר. אם ההחזר החודשי יכביד על תזרים המזומנים שלכם בהמשך, אולי כדאי לבחון פריסה נוחה יותר. מנגד, אם אתם יודעים שבעוד חצי שנה משתחררת קרן השתלמות שמנמנה, ייתכן שתוכלו לכסות את ההלוואה תוך זמן קצר יותר.

 

אולי יעניין אותך: 'הלוואה לשיפוץ דירה'

 

מי בכלל מעניק הלוואות לשיפוצים?

עוד שאלה חשובה שכדאי שתשאלו את עצמכם היא איזה גוף מציע לכם הלוואה. אנשים רבים פונים לבנק שבו מתנהל החשבון שלהם מתוך אמונה שזו בהכרח הדרך הטובה ביותר. בפועל, זה לא תמיד נכון. דווקא הבנק עשוי להציע לכם ריבית לא מאוד אטרקטיבית, וניצול מסגרת האשראי שלכם עשוי להקשות עליכם בהמשך – כשתזדקקו למשכנתא או להלוואה לצרכי לימודים או רכישת רכב לדוגמה. מנגד, גופים חוץ בנקאיים עשויים להתברר כאטרקטיביים יותר, גם משום שהם חוסכים את זמן ההמתנה ומציעים הלוואה מהירה יותר, וגם משום שהם עשויים להציע תנאים נוחים למדי.

 

הלוואה לשיפוץ – ולכל מטרה אחרת

בזמן שאתם מחפשים הלוואות לשיפוץ המתוכנן, אין ספק שיש לכם עוד כמה וכמה מטרות שגם הן – איך לא – עומדות לעלות לכם כסף. הצורך ברכב חדש, במימון הלימודים האקדמיים, בסגירת המינוס שלא נגמר או בסיוע לילד שעומד להתחתן, כל אלה דורשים תקציב מתאים. כדי לעשות את זה נכון ודאו שאתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים, מה המטרה שלכם ואיזה סכום יעזור לכם באמת. מומלץ לקחת בחשבון גם הפתעות אפשריות, וליטול בהתאם הלוואה קצת יותר גבוהה. במילים אחרות, אם אתם מעריכים שהשיפוץ יעלה 30,000 שקלים, השאירו לעצמכם מרחב תמרון של כ-15% וקחו הלוואה על סך 35,000 שקלים. ההפרש הזה עשוי להיות קריטי אם יעלה הצורך ברכישת ציוד או חומרים שלא תוכננו מראש, ועדיף להגיע ערוכים גם למצבים מהסוג הזה.

 

אל תשכחו לבדוק את האותיות הקטנות

בין אם אתם נוטלים הלוואות לשיפוצים, לסגירת מינוס או למימון החתונה שלכם, כדאי לקרוא את האותיות הקטנות ולדעת בדיוק על מה אתם חותמים. זה הזמן להבין מה יקרה אם חלילה תתעכבו בתשלום וכמה יעלה לכם לפרוע את ההלוואה לפני הזמן. עכשיו, כשאתם יודעים בדיוק כמה תעלה לכם ההלוואה, בתוך כמה זמן תפרעו אותה ומה האפשרות האידאלית עבורכם, אתם מוכנים להגיע לשלב המהנה בתהליך. כלומר, לשלב שבו אתם מתכננים את המטבח החדש, את גופי התאורה בסלון ואת פינת העבודה המפנקת.

 

אנו ב-Best Price מעניקים לכם את כל המידע הנחוץ לקבלת הלוואה משתלמת ומתאימה.

בבסט פרייס תוכלו לקבל מספר הצעות להלוואה ולבחור בהצעה הכי משתלמך עבורך.

אם אתם מעוניינים בייעוץ חינם וללא התחייבות על מנת למצוא את ההלוואה הנוחה ביותר, אתם מזומנים להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הדף ומומחה פיננסי יצור איתכם קשר בהקדם.

 

כאן בשבילכם,

צוות Best Price