הלוואות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו:

 072-3944964

הלוואות בלון – מה זה אומר?

בשנים האחרונות מופיעות הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות מסוגים שונים ומגוונים. נדמה שבכל רגע נתון קיימות בפנינו שפע של הזדמנויות. רוב ההזדמנויות הללו דומות במהותן: אנחנו מקבלים הלוואה בסכום הדרוש לנו ומחזירים מדי חודש סכום קבוע, עד לפירעון מלא של הסכום אותו קיבלנו בתחילת הדרך. ברוב המקרים זה בהחלט מצב לא רע. אנחנו בוחרים החזר חודשי נמוך יחסית, כזה שיאפשר לנו לשמור על איכות החיים שלנו בלי לפגוע בהכנסה הפנויה באופן דרמטי. אלא שבמקרים רבים אנחנו זקוקים להלוואה מהירה וקצרת מועד – עד לרגע שבו נקבל את הירושה הגדולה או את קרן ההשתלמות שעומדת להשתחרר. בדיוק בשביל המצבים האלה הומצאו הלוואות בלון, ואם סכום משמעותי עושה את דרכו אליכם, ייתכן שזה הפתרון האידאלי.

הלוואות בלון לכל מטרה

סביר להניח שברשימת האפשרויות שתקבלו מהבנק, מחברת האשראי או מכל גוף פיננסי אחר – הלוואות בלון לא באמת יופיעו. הסיבה היא לא שמדובר בהלוואה שאיננה קיימת, אלא בהלוואה שהגופים השונים לא ממהרים להציע. בפועל, זהו הכלי הפשוט והנוח ביותר למי שצפוי לקבל סכום כסף גדול בתקופה הקרובה. כך, אם אתם צריכים לקנות מכונית חדשה או לממן הוצאה גדולה לצרכי הבית, אבל קרן ההשתלמות תיפתח רק בעוד חצי שנה, אתם לא צריכים לחכות. הלוואות בלון מאפשרות לנו לקבל את סכום הכסף עכשיו, לשלם את הריבית בלבד, ולפרוע את סכום ההלוואה עצמו כשיגיע הכסף הגדול בעוד כמה חודשים. כמובן שתצטרכו להוכיח שהכסף אכן צפוי להיכנס, ואם יש לכם ספק או שמדובר בהשערה (או משאלת לב), הבנק ממילא יסרב לתת לכם את ההלוואה, וגם לכם עדיף להימנע ממנה משום שתתקשו לעמוד בהחזר.

הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות

כמה זמן דרוש לפירעון ההלוואה?

יתרון חשוב נוסף שיש להלוואות בלון הוא האפשרות שעומדת לרשותנו לפרוע אותן בתוך 10 שנים לכל היותר. כלומר, גם אם קרן ההשתלמות עומדת להשתחרר רק בעוד שלוש שנים, אתם עדיין יכולים לסמוך על הכסף שייכנס וללוות סכום שווה ערך עבר עכשיו. בדרך הזו אפשר לממן עכשיו את קניית הבית בעזרת ירושה שעדיין לא הגיעה לידכם, לרכוש רכב חדש עם פיצויים שעדיין לא התקבלו או לבצע שיפוץ גדול בעזרת תשלום גדול מלקוח שעדיין לא הגיע לידכם. הלוואות בלון הן, אם כן, כלי מימוני מאוד נוח ופשוט, בהנחה שאתם יודעים בוודאות על כסף שייכנס לחשבונכם. במילים אחרות, אתם לא צריכים לסחוב עוד שנה עם הרכב המקרטע רק משום שאתם מחכים למתנה גדולה מהדודה באמריקה. אתם יכולים להגשים את המטרות עכשיו ולכסות את ההלוואה כשיגיע הכסף.

מחירה של ההלוואה

הלוואות בלון הן בהחלט אטרקטיביות, אבל באופן טבעי גם הן כוללות עמלות וריביות שחשוב לכם להכיר. בדקו את ההצעות שאתם מקבלים, השוו בין ריביות ונסו לגלות מה המחיר ההלוואה אם תקחו הלוואה חוץ בנקאית או הלוואה בנקאית. אם תעשו זאת ותשקיעו את הזמן בהשוואת החלופות תוכלו לצמצם את הסיכונים ולבחור פתרון נוח באמת, שמתאים לצרכים שלכם וגם ליכולות הכלכליות שלכם.

בדיקת זכאות להלוואה

בכמה צעדים פשוטים
הלוואות בלון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם