אודות

מי אנחנו?

Best Price - פורטל פתרונות המימון המקיף ביותר עבורכם!

שם מתחם Best Price נרכש על ידי חברת בי פירסט בשנת 2019, חברת בי פירסט אינה קשורה בשום צורה לאתר או לחברת בסט פרייס הקודמים.

כולנו זקוקים להלוואה מפעם לפעם, ולצד ההלוואות הבנקאיות פועלים כיום גופים פיננסיים רבים אחרים המציעים קבלת הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה.

פורטל בסט פרייס הוקם במטרה להפוך את חייכם לקלים, משתלמים ונוחים יותר בכך שתוכלו לקבל את ההצעות הטובות ביותר ולהשוות ביניהן באופן יסודי ומעמיק.

הערך העליון של פורטל בסט סייט הוא להציע עבור כל אדם וכל בעל עסק את הפתרון היעיל והמתאים ביותר לצרכיו האישיים והעסקיים. 

הפורטל של בסט פרייס הוא הדרך הנוחה והמהירה לקבל הצעות שונות עבור הלוואה מהירה, בין אם אתם זקוקים להלוואת סטודנטים, הלוואות בכרטיס אשראי, פתרונות מימון לרכב או הלוואה חוץ בנקאית אחרת. 

לצורך איתור הצעות המותאמות לכם באופן אישי תצטרכו להשיב על כמה שאלות בסיסיות שיאפשרו לנו לערוך את המחקר עבורכם – ולספק לכם את כל החלופות הקיימות.

החיפוש אחר פתרונות הלוואה טובים יכול להיות מפרך. פורטל בסט פרייס מכיר היטב את האתגר – ולכן הוא מציע לכם את הדרך הטובה ביותר להתמודד עמו.

על מנת שתוכלו לקבל הלוואות חוץ בנקאיות שיענו על הצורך הקיים (סגירת מינוס, הוצאה גדולה או פיתוח עסקי) אתם לא צריכים לקיים עשרות שיחות טלפונים ולחכות ימים ארוכים לקבלת הצעה. יתרה מכך, פורטל בסט פרייס מספק מענה מדויק גם למי שפנה בעצמו לבנק או לחברות מימון שונות אבל נתקל בסירוב לקבלת הלוואה. בתוך זמן קצר ובהליך פשוט ויעיל תקבלו את כל ההצעות הרלוונטיות, גם אם נדמה לכם שאין גורם שיסכים לסייע. כל סוגי ההלוואות זמינים עבורכם אצלנו בפורטל, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור את ההצעה שתתן את המענה המקסימלי על הדרישות שלכם, עד כמה שניתן.